Apie signalizaciją Hikvision AX PRO

Belaidė signalizacija Hikvision AX Pro

„Hikvision AX PRO“ – tai galinga ir saugi belaidė signalizacijos sistema, sukurta taip, kad ją būtų lengva įdiegti ir pritaikyti pagal savo poreikius. AX PRO davikliai yra valdomi ir konfigūruojami naudojant nemokamą „Hik-Connect“ išmaniojo telefono programėlę. Šios programėlės dėka galite pridėti ir konfigūruoti daviklius, vienu paspaudimu įjungti ir išjungti signalizaciją, stebėti sistemos ir saugomų namų, garažo, ar bet kokio kito objekto būseną.

Hikvision Pro belaidės signalizacijos pristatymas

Kaip veikia Hikvision AX Pro ir iš ko susideda sistema

AX Pro centralė – tai signalizacijos smegenys, prie kurios jungiasi jums reikalingi belaidžiai davikliai. Prie centralės galima prijungti iki 64 belaidžių daviklių. Ši centralė turi savyje integruotą 4520mAh ličio bateriją, kuris padės sistemai veikti net ir dingus elektrai ir 12 valandų pilnai funkcionuoti, bei siųsti jums pranešimus.

Galybė prijungti centralę net 3 būdais :

 • Internetinis tinklo kabelis
 • Wifi tinklas jūsų namuose
 • SIM kortelė
 • Apie signalizaciją Hikvision AX PRO

  Kaip susikomplektuoti signalizaciją :

  Kad sistema veiktų reikia centralės ir bent vieno daviklio. Dažniausiai apsaugos sistemose naudojami judesio davikliai, kurie fiksuoja žmogų, bei magnetiniai davikliai, kuriuos galima tvirtinti prie durų bei langų. Signalizacijos įjungimui ir išjungimui galime naudoti išmanųjį telefoną, tačiau telefonas gali ir išsikrauti, todėl rekomenduojame komplektuoti ir belaidį nešiojamą pultelį, arba belaidę klaviatūrą. Kad įsibrovėlis suprastų, jog pataikė ne į savo namus – komplektuojame garso sireną.

  Apie signalizaciją Hikvision AX PRO
  Komplektuokite tik tai, kas jums reikalinga

  Galimybės :

  Hikvision AX Pro sugeba daugiau nei įprasta signalizacija. Čia išvardinti davikliai jums padės namus paversti išmaniais ir juos netgi valdyti.

  • Stiklo dūžio davikliai – stiklo dūžio atpažinimui
  • Dūminis daviklis – gaisro aptikimui
  • Rėlinis modulis – galimybė valdyti šviesą, ar kitą 12V/220V prietaisą. Jį įjungti bei išjungti.
  • Vandens nuotekio jutiklis – padekite šį daviklį po spintele vonioje ar virtuvėje. Apsemtas vandeniu daviklis jus informuos apie vandens nutekėjimą.
  • Judesio (PIR) jutiklis su kamera – suveikus signalizacijai galite peržiūrėti kas įvyko namuose.
  • Panikos mygtukas – puikus sprendimas sveikatos sutrikimų turinčiam žmogui, pranešti apie negalavimą. Taip pat atbaidyti įsibrovėlius.
  Apie signalizaciją Hikvision AX PRO
  Daviklių pasirinkimas

  Kaip šią signalizaciją įsirengti pačiam :

  Spauskite čia ir pradėkite komplektuoti savo būsimą išmanią signalizaciją jau dabar !